Heeej! Zacznjimy od przywitania się i podziękowania Ci za to, że poświęcasz swoje cenne kilka minut z dnia, aby wejść tutaj i przeczytać kilka słów o mnie.


Mam na imię Klaudia i jestem normalną kobietą, która co dwa miesiące przechodzi na dietę i zawsze ulega pokusie lodów, przekąsek i dobrej lampki wina. Uwielbiam się śmiać, mam ciężki żart i jestem spontaniczna i wygadana. Na początku mojej historii z blogowaniem znana byłam jako Wydziarana Macocha, współtworzyłam bloga  RockDaddy .

Zaczęłam od opisywania własnych przeżyć i przemyśleń o byciu macochą dla dwóch dzieciaków mojego partnera Nikodema. Z czasem pojawiły się też teksty o byciu kobietą, rozstaniach, związkach i depresji. Ta tematyka, będzie też najczęściej poruszana na blogu Ona już wie.
Tutaj też pojawia się tematyka emigracji i życia w Szkocji, a no i od listopada 2019 jestem peskatarianką — to taka wegetarianka co je ryby i owoce morza, ale nie znajdziecie tutaj przepisów i filozofowania o tym, dlaczego, też tak macie żyć.Ona Już Wie to miejsce gdzie macochy znajdą kilka porad, kobiety po przejściach zobaczą, że istnieje życie po rozwodzie i po tym, jak ktoś brutalnie złamał Ci serce. Zobaczycie, że mimo depresji i autyzmu, w naszym domu gości też sporo radości, miłości i uważności.

Ona Już Wie poprowadzi was szkockimi wąskimi drogami w poszukiwaniu pięknych krajobrazów, opowie wam szkockie legendy, historie, da wam przepisy na Szkockie potrawy i pośmieje się ze szkockiego slangu.

Z informacji profesjonalnych, spędziłam 10 lat pracując w hotelach w Edynburgu i Londynie na pozycjach od kelnerki, po zastępce managera generalnego hotelu. Teraz rzuciłam karierę i wróciłam na studia i ciągne trzy różne etaty. Dążę do zbudowania kariery w digital marketingu, może nowoczesnym PR, a może w badaniach rynku? Dzisiaj powiem Ci, że chciałabym w przyszłościu budować i tworzyć kampanie reklamowe dla organizacji charytatywnych i pozarządowych. W przyszłym roku – kto wie!